LegenZLO forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LegenZLO forum

LegenZLO
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Skupina c. 4

Goto down 
+5
Libino
klbik
garfild
nb
shark88
9 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
shark88

shark88


Počet príspevkov : 59
Age : 34
Location : Banovce nad Bebravou
Registration date : 05.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyNe január 11, 2009 8:11 pm

Skupina c. 4

TONEDEPHONE
KALOS15
King Eyeball
King123
KLBIK
Libino
Surany


Naposledy upravil shark88 dňa Št január 15, 2009 11:35 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
shark88

shark88


Počet príspevkov : 59
Age : 34
Location : Banovce nad Bebravou
Registration date : 05.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyNe január 11, 2009 8:16 pm

Zvolte si prosim Vas do zajtra vecera vodcu skupiny...
dakujem..
Návrat hore Goto down
nb

nb


Počet príspevkov : 77
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyPo január 12, 2009 8:11 pm

by som to dal klbikovi. Je na neho spolah.
Návrat hore Goto down
garfild

garfild


Počet príspevkov : 148
Location : Kostelec nad Orlicí
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyUt január 13, 2009 9:29 am

to máš pravdu , ty se zase odmlčíš a co pak Laughing
Návrat hore Goto down
klbik




Počet príspevkov : 27
Age : 37
Location : Banska Bystrica / Zilina
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyUt január 13, 2009 10:37 am

tak ako sa dohodneme xalani?? nex sa to konecne troska rozbehne..
Návrat hore Goto down
nb

nb


Počet príspevkov : 77
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyUt január 13, 2009 1:10 pm

garfild napísal:
to máš pravdu , ty se zase odmlčíš a co pak Laughing
Som mal nečakané problémy s PC, preto som mal nejaké tie žlté bodky. nemal som prístup na net. pale Potom mi prišli na to že mám pirátsky windows tak s tým bolo treba opäť bojovať a až teraz sa všetko vyriešilo. Ďakujem za trpezlivosť geek A ako si sám vravel je dobré keď to dostane niekto kto nieje vo vedení.
Návrat hore Goto down
klbik




Počet príspevkov : 27
Age : 37
Location : Banska Bystrica / Zilina
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyŠt január 15, 2009 5:19 pm

ok xlopi.. nastal cas.. mame nase skupinky, tak nex sem kazdy clen daco napise, napady, pripadne dotazy alebo nieco rozumne co by pomohlo k prosperite nasej skupiny.. ja tiez dake napadiky pripravujem.. ale xcem aby sa zapojili vsetci clenovia.. tak pome na to!
Návrat hore Goto down
nb

nb


Počet príspevkov : 77
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyŠt január 15, 2009 6:23 pm

Tak tak.
Oznamujem vám klbik je moja pravá ruka, takže sa na neho môžte kľudne s hocičím obrátiť. Chcem aby nám tu vládla demokracia, takže vaše názory sú viac než vítané.
Ako už klbik povedal, od vás sa požaduje aby ste tu chodili každý deň a oboznamovali sa s novými informáciami, pridávali návrhy a podobne.
Keď tu však niekto dlhšiu dobu ani len nepáchne, budem robiť patričné kroky ktoré sa vám rozhodne nebudú páčiť. Evil or Very Mad
Z mojej strany zatiaľ všetko.
Návrat hore Goto down
Libino

Libino


Počet príspevkov : 24
Age : 33
Location : Prešov
Registration date : 14.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: ok   Skupina c. 4 EmptyŠt január 15, 2009 6:52 pm

tone neboj budem tu chodit kazdy den, ale ked tu mam pisat veci co su zbytocne alebo ku ktorym sa uz netreba vyjadrovat tak tu jednoducho nebudem pisat kazdy den aby som nezaprataval forum zbytocne ....
budem sa vyjadrovat iba k temam ku ktorím mám čo povedat ok? bounce
Návrat hore Goto down
klbik




Počet príspevkov : 27
Age : 37
Location : Banska Bystrica / Zilina
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyŠt január 15, 2009 7:52 pm

A este mi napadlo.. Rad by som bol, keby tu kazdy clen nasej skupiny, napisal svoje skusenosti s travianom.. Tak zacnem ja.. Toto je moj druhy server, prvy bol sk5 v aly canadaR.. na sk5 som nazbieral dost skusenosti hlavne v obrane,ale ku koncu servra som sa naucil aj utocit.. takze lama urcite nie som:)
Návrat hore Goto down
king123

king123


Počet príspevkov : 41
Location : Zilina
Registration date : 09.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyŠt január 15, 2009 8:10 pm

ja hram travian dokopy asi 3 roky Very Happy
zo zaciatju som hral za rimanov(su drahy,maju dobre kone ale tiez drahe Sad ) neskor za galov(su celkom v poho ale iba vtedy ked na traviana nemate moc cas a zozaciatku su dobre pasce ale potom su u k nicomu)ale teraz vasinou hram iba za
germanov su super a maju perfektne silne jednotky
ja som hral 3x na 3-spped ,2xna servery6 a raz som bol aj na ceskom serveri neviem presne asi na serveri 12 tam som bol najlepsi mal som tam zo 18dediniek
a vsetkych som farmil a pomahal stavat diw sveta
a potom ma to asi na pol roka prestalo bavit Question
ale taraz som sa k tomu opat vratil

a tiez niesom lama Smile
Návrat hore Goto down
nb

nb


Počet príspevkov : 77
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyŠt január 15, 2009 8:29 pm

Libino: Veď jasné. Teraz by tu ale mal každý vypísať svoje skúsenosti... Wink

Ja som hrával iba na českých serveroch. Začínal som ako gal, no potom keď som sa oťukal a začalo ma to baviť, vyskúšal som další server tentokrát už ako riman. popri tom som sa kade tade registroval kôli zlatkam.... geek Dokonca som skúsil aj sk server kde som mal vlastnú ali, no moji členovia to nebrali príliš vážne, nuž som to zrušil. Čiže doteraz som najdlhšie vydržal dobrých 10mesiacov, no potom som už nemal toľko času, tak som daroval účet jednému chalanovi z ali. Nastala asi pol ročná odmlka, a potom som si spomenul že existuje také niečo ako travian. Mrkol som na môj starý účet. Zdesenie ktoré som zažil bolo nepopísateľné. všetky dediny rozkradnuté, a z hlavnej dediny sa stala mega farma. lol! Znechutený z toho všetkého som účet zmazal, a rozhodol som sa že to opäť vyskúšam (tentokrát na slovenskom servery) a som tu... cyclops
Návrat hore Goto down
Libino

Libino


Počet príspevkov : 24
Age : 33
Location : Prešov
Registration date : 14.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyŠt január 15, 2009 11:25 pm

Ja som hral tiez na jednom ceskom servri bratranec mi nechal jeho ucet ale bol uz dost blbo natom (taka mensia farma pre 2 hracov) .... ale som ho dokazal nejaky cas hrat a odrazat utoky a postavil som si aj armadu a bol v aliancii kde som plnil ulohu naborara mal som 3 dediny ale bola to taka smejdna ally oproti tejto Cool no a nakoniec na nas nabehla ovela sinlejsia ali a rozbili nas jak nic v zapale zlosti som okamzite zmazal ucet. Tak asi o 3 mesiace som sa doma nudil tak som prisiel na tento server lebo kamarat tu hral tak aby som mu pomohol...
Návrat hore Goto down
surany

surany


Počet príspevkov : 26
Age : 36
Location : Poprad
Registration date : 14.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Libino: Veď jasné. Teraz by tu ale mal každý vypísať svoje skúsenosti... Wink   Skupina c. 4 EmptyŠt január 15, 2009 11:34 pm

ja s travianom skusenosti s predtym nemam nehral som ho vobec ked som sa asik pred 3-4ma mesiacmi zaregistroval a zacal ako mala dedinka utocit na okolite dediny ci uz boli v niejakej ali alebo nie vsimol si ma libino a prijal ma do ali.tam mi pomahal so zaciatkami.takze vdaka libinovi a hlavne vdaka tonemu a jeho utokom som pochopil tuto hru som tu online takmer neustale od rana do neskorej noci a stale sa chcem zlepsovat...takze som tu asik jeden z novacikov no ani ja niesom lama
Návrat hore Goto down
klbik




Počet príspevkov : 27
Age : 37
Location : Banska Bystrica / Zilina
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptyPi január 16, 2009 10:37 pm

OK.. takze este sa nam nepredstavil kalos a kingeyball.. co uz.. tak teraz sem s napadmi.. ja nas tu uz viacej.. tak sa musime troska zohrat.. rad by som pocul vas nazor na tuto temu ::

Budovanie domobrany, alebo obranne centra.
Na minulom servry nam to cellkom fungovalo, a v nasej skupinke co sme tam boli som bol tym centrom ja.
Bol by som rad, keby sa nam to podarilo rozbehat aj tu. Moja predstava je, ze kazdy clen skupiny by denne prispieval surovinovo na 5 obrannych vojacik za kazdu dedinu co vlastni. Tak napr. ak ma niekto dve dedinky tak denne prispeje na vyrobu 10 vojacikov.
Samozrejme dany vojacikovia musia byt vylepseny v obrane na 20 lvl. Takto by som xcel zhromazdit co najvacsiu obrannu army. Casom sa urcite zide.. ackarov je okolo celkom dost.
Prosim napiste svoj nazor k tejto teme.
Návrat hore Goto down
surany

surany


Počet príspevkov : 26
Age : 36
Location : Poprad
Registration date : 14.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Budovanie domobrany, alebo obranne centra.   Skupina c. 4 EmptySo január 17, 2009 12:49 am

napis mi v sprave neskor co presne mam v tento a tento tyzden urobit a vobec ma nesetri napis pocet jednotiek ktore mam postavit v jeden tyzden alebo ako ich mam vylepsit a vobec ma nesetry ja sa posnazim urobit to co mi napises najdokonalejsie a k cislam ktorym mi posles sa cem priblizit co najviac tak preto pisem nesetri a prehanaj
Návrat hore Goto down
Libino

Libino


Počet príspevkov : 24
Age : 33
Location : Prešov
Registration date : 14.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptySo január 17, 2009 1:25 am

surany napísal:
napis mi v sprave neskor co presne mam v tento a tento tyzden urobit a vobec ma nesetri napis pocet jednotiek ktore mam postavit v jeden tyzden alebo ako ich mam vylepsit a vobec ma nesetry ja sa posnazim urobit to co mi napises najdokonalejsie a k cislam ktorym mi posles sa cem priblizit co najviac tak preto pisem nesetri a prehanaj

hehe mirku trosku sa krot Surprised

jj ale v podstate suhlasim aj ked mi to bude trosku trvat kym vylepsim obranu jednotkam na 20tku lvl....
Návrat hore Goto down
nb

nb


Počet príspevkov : 77
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptySo január 17, 2009 5:39 am

ehm. momentálne som nečítal čo ste všetci písali, len som po piatkovom "ťažkom" večeri pre spaním trochu mrkol na travian. Avšak prekvapenie ktoré na mńa číhalo bolo viac než úchvatné. Takže všetci pozor, myslím že mám problém. pale ček dyz: http://travilog.org.ua/sk/9082319/9e085304dd7deac343fd7860e865ef56
Návrat hore Goto down
surany

surany


Počet príspevkov : 26
Age : 36
Location : Poprad
Registration date : 14.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: tone   Skupina c. 4 EmptySo január 17, 2009 6:50 am

to tak ta roztrtrttttt...kal? pale
Návrat hore Goto down
Libino

Libino


Počet príspevkov : 24
Age : 33
Location : Prešov
Registration date : 14.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptySo január 17, 2009 12:29 pm

ToneDePhone napísal:
ehm. momentálne som nečítal čo ste všetci písali, len som po piatkovom "ťažkom" večeri pre spaním trochu mrkol na travian. Avšak prekvapenie ktoré na mńa číhalo bolo viac než úchvatné. Takže všetci pozor, myslím že mám problém. pale ček dyz: http://travilog.org.ua/sk/9082319/9e085304dd7deac343fd7860e865ef56


uz staviam preatorianov na zamurovanie Evil or Very Mad ale treba si na toho mstk davat bacha lebo je bilzko aj pri nas (surany,murolive, kalos...)
Návrat hore Goto down
surany

surany


Počet príspevkov : 26
Age : 36
Location : Poprad
Registration date : 14.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: treba si na toho mstk davat bacha lebo je bilzko aj pri nas   Skupina c. 4 EmptySo január 17, 2009 1:28 pm

o imperianov som sa staral najmenej no teraz sa to rapidne zmeni pirat
Návrat hore Goto down
nb

nb


Počet príspevkov : 77
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptySo január 17, 2009 2:41 pm

mne sa ten nápad s domoobranou síce pozdáva, no momentálne som proti. Ako som mal možnosť zistiť, máme v ali hneď viacerých špehov ktorí veľmi radi poskytujú informácie z prvej ruky. Dokonca na to nepotrebujú ani pokyn od ačiek. Všetko sa kompletne vykecá.
Návrat hore Goto down
klbik




Počet príspevkov : 27
Age : 37
Location : Banska Bystrica / Zilina
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptySo január 17, 2009 2:46 pm

vsak koli tomu som xcel, aby sme mali uzavrete forum.. by sme tu boli len my zo skupiny.. a sefkovia aly, takze by sa to nemalo ako dostat von..
Návrat hore Goto down
king123

king123


Počet príspevkov : 41
Location : Zilina
Registration date : 09.01.2009

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptySo január 17, 2009 2:54 pm

to by nebolo zle cize ak chcem prispiet surkamy na 10 vojakov kolko toho mam vlastne poslat Question Question Question
Návrat hore Goto down
nb

nb


Počet príspevkov : 77
Registration date : 22.12.2008

Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 EmptySo január 17, 2009 2:55 pm

ale aj v našej skupine môžme mať špeha. Ako ja osobne sa môžem zaručiť za Libina a suranyho. No o kalos15 neviem nič, taktiež ani king eyeball. king123 máš na starosti Ty.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Skupina c. 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupina c. 4   Skupina c. 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Skupina c. 4
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Skupina c. 2
» Skupina c. 3
» Skupina c. 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
LegenZLO forum :: Skupiny-
Prejdi na: